تامین کنندگان پارچه ترمه ساده


پارچه های ترمه یکی از نقش و نگار ها شهر یزد می باشد که اکثریت ان را با نقش بته جقه می شناسند و از پشم و ابریشم بافته می شود و امروزه به خاطر کاربردی های که در خانه دارد بسیار استفاده می شود و امروزه تامین کنندگان پارچه ترمه ساده را از تولیدکننده بهترین تامین می کنند و به دست شما می رسانند و تامین مواد اولیه این پارچه بسیار کار ساده است و تامین این پارچه یکی از کار های که باید در خرید این محصول انجام داد.

تامین کنندگان پارچه ترمه ساده

کاربرد انواع پارچه ترمه ساده

کاربرد انواع پارچه ترمه ساده ترمه یکی از صنایع های دستی نساجی و قدیمی شهر یزد به حساب می آید و در کل جهان این محصول ایران شناخته شده است و بیشتر طرفداران پارچه ترمه اروپائیان هستند.

معمولا مواد اولیه این محصول از پشم و ابریشم می باشد و می بافند اما پشم سفيد رايج ترين پشمي است كه در بافت ترمه مورد استفاده قرار مي گيرد و امروزه در طرح و رنگ های بسیار بافت می شود.

کاربردی های این محصول مفید بسیار است و در کار های بسیاری قابل استفاده می باشد در کار های مانند دوخت لباس، پرده، جانماز و… استفاده می کردند همچنین در صنعت های دیگر هم استفاده می شود در صنعت های برای مثال رومیزی، رومبلی، صنایع کیف و کفش و دیگر صنعت ها قابل استفاده می باشد.

امروزه پارچه های ترمه در رنگ و شکل های بسیاری در حال تولید می باشد رنگ های مانند رناس نارنجي، قرمز برگ حنا قرمز، ريشه توت زرد پوست گردو قهوه اي، قهوه اي پوست انار قهوه اي، خاكستري كنده درخت بقم بنفش، سماق قرمز و رنگ های دیگری که در تولید این محصول نقش مهمی دارد.

پارچه ترمه کوسن همانطور که گفته شد کاربردی های زیاادی در صنعت های مختلفی دارد برای مثال پارچه ترمه در دوخت انواع لباس های زنانه بویژه مانتو کاربرد دارد و خانواده در تامین جهیزیه عروس استفاده می کنند، ترمه ها در ابعاد و طرح های مختلف برای استفاده در رومیزی موجود هستند.

خرید پارچه ترمه ساده کوسنی

خرید پارچه ترمه ساده کوسنی برای تزیین اتاق های خواب و مبلمان ها و بالشتک ها از این پارچه استفاده می کنند که مناسب آن فضا باشند و امروزه رو کوسنی ها در بازار ها و فروشگاه های زیادی در حال خرید فروش می باشد و به خاطر طرح ه9ا و رنگ های سنتی که دارد بسیار استفاده می شود و خرید این نوع پارچه می توان به روش های زیادی انجام شود و در اندازه ها و طرح های مختلفی می توان خریداری کرد و تولید ترمه بستگی به فروش خوبی که داشته باشد بستگی دارد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *