مرکز تولید پارچه ترمه صادراتی


پارچه ترمه صادراتی نوعی از پارچه های بسیار نرم می باشد که دارای تراکم مناسبی بود و در تولید آن از الیافی مانند ابریشم یا کرک استفاده شده و همچنین یکی از خصوصیات اصلی و مورد توجه آن نقش های بسیار زیبا سنتی موجود در آن می باشد این مهم باعث شده تا مرکز تولید پارچه ترمه اقدام به صادرات این محصول به بازار های جهانی نموده و تاثیر مناسبی در جهت ارز آوری برای کشورمان ایجاد نماید.

مرکز تولید پارچه ترمه صادراتی

اطلاعاتی درباره انواع پارچه ترمه

اطلاعاتی درباره انواع پارچه ترمه

در حال حاضر استفاده از انواع محصولات سنتی با هدف استفاده از ویژگی های منحصر به فرد آن ها مانند زیبایی چشم نوار، طرح های خاص و رنگ بندی متنوع بسیار افزایش یافته است یکی از انواع این دسته از اقلام پارچه ترمه می باشد که در ادامه به بررسی بخشی از اطلاعاتی درباره انواع پارچه ترمه به صورت اجمالی پرداخته خواهد شد:

  1. یکی از انواع پارچه ترمه شال چارقدی محسوب می شود که از ویژگی های آن قدمت تاریخی بسیار زیاد آن، استفاده از این پارچه به عنوان روسری و بافت نازک و لطیف ترمه با بهره گیری از الیاف ابربشم انجام می شود اشاره نمود.
  2. از دیگر انواع این محصول شال راه راه می باشد که دارای دو زیر مجموعه راه راه پهن و باریک بوده که هر کدام طرفداران خاص خود را داشته و کارایی مخصوصی دارند بیشتر از این پارچه به عنوان یک کالا زینتی استفاده می شود.
  3. شال زمردی از دیگر اقسام این محصول بوده که در تولید آن از رنگ سبز بهره گرفته می شود و همچنین دارای زمینه های نیلی رنگ است در طراحی سطح این پارچه از نقش گل و نماد های کاملا اصیل ایرانی استفاده می گردد.
  4. شال امیری از انواع این پارچه محسوب می گردد که در گذشته در داخل دربار پادشاهان مورد استفاده بوده و عموما در طراحی آن از نماد شاخ گوزنی بهره گرفته می شوده است.

خرید ارزان پارچه ترمه صادراتی

خرید ارزان پارچه ترمه صادراتی

پارچه ترمه یکی از محصولات خاص ایرانی می باشد که در ایجاد طرح های متنوع و چشم نواز این محصول از نماد های وابسته به فرهنگ کشورمان استفاده شده از دیگر خصیصه های انواع پارچه ترمه تنوع در رنگ بندی آن می باشد، رنگ استفاده شده در تولید این پارچه دارای کیفیت بسیار مناسبی بود و نیز در بلند مدت از زیبایی آن کاسته نمی شود همه این موارد تاثیز بسزایی در صادرات پارچه ترمه داشته و این محصول در حال حاضر با قیمت بسیار مناسب به بازار های جهانی عرضه می گردد.

یکی از ابراز های استفاده شده در جهت معرفی این محصول با هدف صادرات آن عرضه پارچه ترمه در سایت اینترنتی حاضر می باشد که امکان خرید پارچه ترمه را با شرایط آسان، مطمئن با قیمت بسیار مناسب برای متقاضیان را ایجاد نموده است

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *